Profesionālas gaļas pārstrādes iekārtas

Lentzāģi
Lentzāģi
ražots Spānijā
Paredzēti svaigas, sasaldētas gaļas un arī gaļas ar kaulu griešanai. Izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Aprīkoti ar maksimāli drošu konstrukciju - dzinēja apstāšanās 4 sek. laikā ar pogas STOP palīdzību vai atvērot durtiņas. Griešanas augstums: 230 mm, 300 mm, 400 mm.
Hidrauliski desu/ cīsiņu pildņi
Hidrauliski desu/ cīsiņu pildītāji
ražots Spānijā
Paredzēti desu un cīsiņu izgatavošanai. Pildītāji ir aprīkoti ar neatkarīgu eļļas rezervuāru. Izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Mehānismiem ir regulējams ātrums un automātiska virzuļa dekompresija palaidot vaļā ceļa sviru. Virzuļu var viegli noņemt un notīrīt. Pildītājiem ir trīs nerūsējošā tērauda uzgaļi diam.15, 20 un 30 mm. Opcija: 12, 24 un 43 mm. Ietilpība: 12, 20, 30, 50 L (10, 18, 28, 48 kg).
Opcija: unikāls desu-cīsiņu dozētājs, ko var pievienot desu pildītājam. Ierīce ļauj dozēt un savīt desu-cīsiņu izstrādajumus dabīgā apvalkā (iespējamas dozas: 0-240 g). Paaugstina ražotspēju (ar pildītāju EM-50 ir iespējams sasniegt līdz 100-150 kg/h).
Gaļas maļamās mašīnas
Gaļas maļamās mašīnas
ražots Spānijā
Iespējamas griešanas sistēmas: UNGER (vienkārša, dubulta un trīskāršu griešana) un ENTERPRISE (vienkārša griešana). Gaļas padeves bloka speciāla konstrukcija ļauj izvairīties no siltuma pārnešanas no dzinēja. Izgatavotas no nerūsējošā tērauda. Viegli izjaucamas tīrīšanai. Paredzētas darbam ar bezkaulu gaļu. Jaudīgi dzinēji. Ražotspēja: līdz 170, 300, 700, 1000 kg/h.
Kuteri/ čoperi
Kuteri/ čoperi
ražots Spānijā
Izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Ir paredzēti 2 nāžu ātrumi un 2 rezervuāra ātrumi. Ir aprīkoti ar 3 nāžiem (opcija: 6 nāži). Ar šo ierīci var pagatavot homogēnu produkta masu, tai ir liela absorbējošā spēja pagatavojot emulsijas, der arī sasaldētas gaļas sasmalcināšanai. Kuteri ir aprīkoti ar drošības sistēmu: nāžu bremzēšana atverot vāku. Avārijas poga. Digitālais termometrs parāda produkta temperatūru. CM-415: modelis ar laideni regulējamo nāžu ātrumu no 1000 līdz 3600 rpm. un 2 reversa maisīšanas ātrumiem 80 un 150 rpm. Ietilpība 14, 22, 40 L.
Maltas gaļas maisītāji
Maltas gaļas maisītāji
ražots Spānijā
Izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Paredzēti ne tikai gaļas pārstrādes ražotnēm, bet arī viesnīcām un supermarketiem ar gaļas pārstrādes un kulinārijas cehiem. Ir piemēroti salātu maisīšanai. Divi maisīšanas virzieni. Vienmērīga maisīšana un iejaukums bez gaisa burbulīšiem ir svarīgs nosacījums desu izstrādājumu vītināšanai. T-veida lāpstiņas ir viegli noņemamas tīrīšanai. Apgažamais rezervuārs ir aprīkots ar korķi, kas atviego mazgāšanu un tīrīšanu (modeļi RM-20 un RM-40 bez korķa). Ietilpība 20, 40, 90, 150 L (12, 27, 60, 100 kg).
Hibrīds: maltas gaļas maisītājs-drupinātājs
Hibrīds: maltas gaļas maisītājs-drupinātājs
ražots Spānijā
Tvertnes ietilpība 95 L (līdz 60 kg). Griežamais mehānisms: Enterprise 32 / Unger 98. Opcija: vadība ar pedali (ievērojami atvieglo darbu, kad gatava kotlešu masa jādozē uz vienreizējām paplātēm tās turpmākai iepakošanai vai novietošanai veikala vitrīnā). Kotlešu masas dozēšanai piedāvājam pneimātisko dozētāju (opcija).
Hamburgeru / frikadeļu formēšanas ierīces
Hamburgeru / frikadeļu formēšanas ierīces
ražots Spānijā
Izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Ierīces var būt aprīkotas ar matricēm hamburgeru vai frikadeļu pagatavošanai. Praktiskas, ekonomiskas, pilnīgi manuālas formēšanas ierīces samazina laiku produkta pagatavošanai. Viegli var pieregulēt vēlamo produkta biezumu līdz 40 mm (hamburgeri, frikadeļi). -->
Gaļas irdinātāji - Tenderaizeri
Gaļas irdinātāji - Tenderaizeri
ražots Spānijā
Dažas dzīvnieku gaļas daļas ir diezgan cietas. Gaļas irdinātāji ļauj padarīt gaļu mīkstāku, saglabājot gaļas dabīsko garšu un, kas ir ļoti svarīgi, gaļas struktūru. Tenderaizers ir arī ideāls risinājums šašlika pagatavošanai. Vairākas praktiski nemanāmas caurumiņas ļauj ievērojami paātrināt šašlika marinēšanas procesu, pie tam marināde sasniedz gaļas gabala centru. Maksimālais gaļas gabala izmērs 44х20х12 cm (LxWxH).